دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله شیخ بشیر النجفی دام ظله در واسط چند باب منزل مسکونی برای ایتام احداث می کند.

دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله شیخ بشیر النجفی دام ظله در واسط چند باب منزل مسکونی برای ایتام احداث می کند.8/6/2020


با توجه به اهمیت بسیار زیاد موضوع مسکن، ضرورت آن برای زندگی و تـأمین آرامش و پناه برایخانواده، دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان واسط، شهرستان نعمانیه چند باب منزل مسکونی برای ایتام احداث کرد.

شیخ محمد الجابری در این باره گفت: "دفتر نمایندگی معظم له در استان باسط اهتمام بسیار زیادی به این موضوع داشته است. ما  تلاش می کنیم به مرحله مهمی برسیم که طی آن به شتاب بسیار بالایی در این بعد انسانی و مهم دست یابیم".

و اشاره کرد که اهتمام به این موضوع نشأت گرفته از توصیه های دفتر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله به اهمیت و ضرورت تسریع در اجرای این هدف بزرگ است به ویژه برای یتیمانی که نیاز مبرم به این منازل مسکونی دارند تا بتوانند در آن زندگی شایسته و درخوری داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد الجابری همچنین به سهم خود از تلاشهای خیرین در استان واسط که همواره فعالیت های عام المنفعه و طرح های دفتر را پشتیبانی و حمایت می کنند بسیار تشکر و قدردانی نمود.


به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره