دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان واسط توزیع مبالغ نقدی بین تعدادی از خانواده-های آبرومند را شروع می کند.

دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان واسط توزیع مبالغ نقدی بین تعدادی از خانواده-های آبرومند را شروع می کند.8/6/2020


دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان واسط/شهرستان نعمانیه، توزیع مبالغ نقدی به طور مستقیم بین تعدادی از خانواده های نیازمند و آبرومند را شروع کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد الجابری دراین باره گفت: "دفتر نمایندگی معظم له به توزیع مبالغ نقدی به صورت مستقیم بین این خانواده ها اقدام کرد. این مبالغ به خرید نیازهای خاص این خانواده ها از بازار به ویژه داروهای ضروری کمک خواهد کرد".

وی توضیح داد با توجه تعطیلی تقریبا کامل همه ابعاد زندگی به دلیل قرنطینه بهداشتی و مشکلات زیادی که قشر عادی هموطنان با آن مواجه می شوند، نیاز واقعی به انجام چنین اقدامات خیرخواهانه ای وجود دارد. 

حجت الاسلام والمسلمین الجابری در خلال سخنان خود از اهمیت استمرار حمایت کامل از این خانواده ها برای کاهش بار اقدامات بهداشتی حاکم بر کشور سخن گفت و افزود: شرایطی که شاهد آن هستیم اقتضا می کند همه ما تلاش مضاعف و دوچندانی برای جلوگیری از –خدایی ناکرده- بازگشت به شرایط بحرانی و وخیم تر به عمل آوریم.


به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره