دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در کربلای معلا از 335 خانواده نیازمند و آبرومند با اهدای سبدهای غذایی حمایت کرد.

دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در کربلای معلا از 335 خانواده نیازمند و آبرومند با اهدای سبدهای غذایی حمایت کرد.8/6/2020


دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در کربلای معلا، شهرستان طویریج بر توزیع 335 سبد غذایی برای حمایت از خانواده های نیازمند و آبرومند در خلال چند روز اخیر تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید قاسم جابر الموسوی در این باره گفت: "به فضل خداوند متعال و برکت اهل بیت نبوت و رسالت علیهم السلام توزیع بیش از 335 سبد غذایی در بین خانواده ها و مردم عزیز شهرستان ادامه دارد".

باتوجه به آگاهی از نیاز مبرم این خانواده ها در تأمین غذای روزانه، تلاش شبانه روزی و مستمری برای رساندن این سبدهای غذایی به این خانواده های محترم با سرعت مطلوب در جریان است.

حجت الاسلام والمسلمین الموسوی در خلال نظارت بر روند توزیع این مواد غذایی بر اهمیت و ضرورت تهیه مواد غذایی-ای که نیاز روزانه این خانواده ها را رفع می کند تأکید کرد.


به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره