توزیع 135 بسته غذایی توسط دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی در دیالی به منظور رفع نیاز خانواده های آبرومند.

توزیع 135 بسته غذایی توسط دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی در دیالی به منظور رفع نیاز خانواده های آبرومند.10/6/2020


دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان دیالی اقدام به توزیع 135 بسته غذایی برای رفع نیاز خانواده های آبرومندی کرد که در شرایط معیشتی سختی به سر می برند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ هارون المحمدی در این باره گفت: "دفتر نمایندگی معظم له برنامه هایی برای توجه به این رویکرد انسانی و کمک رسانی به نیازمندان دارد. شرایط سخت معیشتی که در حال حاضر بر کشور حاکم است اقتضا می کند که همه مردم دست کمک فوری به سوی یکدیگر دراز کنند".

وی افزود علی رغم سختی شرایط بهداشتی ای که درحال حاضر با آن مواجه هستیم و توجه و احتیاط بسیار زیادی را اقتضا می کند، اما جهشی کیفی در راه های تعامل و برخورد با این شرایط بوجود آمده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی از همه تلاش های خیرخواهانه ای که در این دوره مهم از تاریخ معاصر برای کمک به خانواده های نیازمند و آسیب دیده انجام شده قدردانی کرد.

به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره