توزیع بسته های پوشاک در بین اطفال تعدادی از خانواده های آبرومند توسط دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله

توزیع بسته های پوشاک در بین اطفال تعدادی از خانواده های آبرومند توسط دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله12/6/2020


دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان بصره بسته پوشاک تابستانی برای تعدادی از کودکان خانواده های آبرومند توزیع کردند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی المالکی در این باره گفت: "این کمک ها بخشی از خدماتی است که دفتر نمایندگی معظم له در چارچوب فعالیت های اجتماعی به مردم ارائه می دهد و ما سعی داریم آن را به جایگاه درخور خود برسانیم".

وی همچنین اشاره کرد در آینده برنامه های دیگری نیز خواهیم داشت که از طریق آن ها در خدمت هموطنان عزیز خواهیم بود به ویژه در شرایط بهداشتی که درآن به سر می بریم و بیش از پیش نیازمند فعالیت های انسانی هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین المالکی در خلال سخنان خود از همه اقدامات و تلاش های خوب و فداکارانه که تأثیر زیادی در کمک به هموطنان عزیز داشته قدردانی و تشکر نمود.

به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره