بازدید نمایندگی دفتر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی در بصره از مهم¬ترین خدمات بهداشتی ارائه شده توسط نهادهای و مؤسسات پزشکی

بازدید نمایندگی دفتر حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی در بصره از مهم¬ترین خدمات بهداشتی ارائه شده توسط نهادهای و مؤسسات پزشکی3/7/2020


دفتر نمایندگی  مرجع عالیقدر آیت الله العظمی شیخ بشیر النجفی دام ظله در استان بصره از مهم­ترین خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده توسط مؤسسات پزشکی و رسیدگی آنان به هموطنان گرامی بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی المالکی در این باره گفت: "هدف ما از بازدید از این مؤسسات و نهادهای پزشکی در چارچوب همکاری مستمر به منظور خدمت به هموطنان گرامی در پرتو شرایط سخت بهداشتی حاکم بر کشور است".

وی همچنین اشاره کرد: نمایندگی دفتر معظم له به دلیل نقش بسیار مؤثر این نهادها در ارائه خدمات پزشکی به بیماران به طور کلی، حمایت کامل خود را از آنان ادامه خواهد داد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ المالکی در خلال سخنان خود بر اهمیت این دیدار و ارتباط با کادر بهداشتی و درمانی به ویژه مدیریت بیمارستان آموزشی بصره که همه تلاش و توان خود را برای خدمت به همشهریان در این استان به کار گرفته، تأکید نمود.


به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره