تأکید نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در بغداد در خلال بزرگداشتش از طرف الحشد الشعبی بر استمرار حمایت از فرزندانِ فتوای مرجعیت آگاه و بصیر دینی (الحشد الشعبی)

تأکید نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در بغداد در خلال بزرگداشتش از طرف الحشد الشعبی بر استمرار حمایت از فرزندانِ فتوای مرجعیت آگاه و بصیر دینی (الحشد الشعبی)18/9/2020


نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در استان بغداد، شهرستان المحمودیة در خلال بزرگداشت خود از طرف فرزندان فتوای مرجعیت آگاه دینی (الحشد الشعبی) بر استمرار حمایت از تلاش­های بزرگ آنان تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ جاسم السعدی گفت: "این بزرگداشت و تکریم در راستای حمایت کامل و مستمر ما از برادران و فرزندان عزیز و قهرمان حشد الشعبی بوده است".

وی همچنین افزود: ما برای ادامه این حمایت از هیچ تلاشی در هیچ شکل و قالبی فروگذار نخواهیم کرد و هر کاری که نیاز باشد انجام خواهیم داد و ان شاء الله در بین آنان به وظیفه خواسته شده از ما عمل خواهیم نمود.

حجت الاسلام والمسلمین السعدی این گام بسیار بزرگ را ستود و از خداوند متعال برای قهرمانان عراق در بخش­های مختلف نیروهای امنیتی و نظامی ثبات قدم و توفیقات روز افزون را مسألت کرد.


به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره