تحویل دادن خانه ای به ایتام بعد از تکمیل ساخت و ساز توسط نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در نجف اشرف نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در استان نجف اشرف شهرستان المشخاب خانه ای را بعد از تکمیل فرایند ساخت و ساز به ایتام تحویل داد.

تحویل دادن خانه ای به ایتام بعد از تکمیل ساخت و ساز توسط نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در نجف اشرف نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در استان نجف اشرف شهرستان المشخاب خانه ای را بعد از تکمیل فرایند ساخت و ساز به ایتام تحویل داد.29/4/2021حجت الاسلام والمسلمین شیخ نبیل الکنانی گفت: "این نمایندگی یکی از خانه هایی که قبلا اعلام شده بود و متعلق به یکی از خانواده های ایتام از اهالی این شهر عزیز بود تحویل داد".

وی در خلال سخنان خود اشاره کرد که کار تکمیل سایر خانه ها در چارچوب پویش ساخت خانه های مسکونی برای خانواده ایتام  در حال اجراست و ان شاء الله تعالی به تدریج به این خانواده ها تحویل داده خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین الکنانی از حمایت های خیران در این پروژه قدردانی کرد و روح متعالی و مسؤلیت پذیری آنان را نسبت به این خانواده های گرامی ستود.به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره