بهره مندی بیش از 320 خانواده آبرومند از حمایت های نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در کربلا

بهره مندی بیش از 320 خانواده آبرومند از حمایت های نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در کربلا13/10/2021صدها خانواده آبرومند در کربلای معلا از حمایت ویژه نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در کربلای معلا بهره می برند. این نمایندگی اقدام به توزیع بیش از 320 سبد غذایی برای خانواده های آبرومند مشمول این مساعدت ها نمود و بیش از 70 نسخه دارویی در خلال چند روز گذشته تهیه شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید قاسم جابر الموسوی گفت: "این نمایندگی این مساعدت ها را در ضمن برنامه امدادی ماهیانه خود توزیع کرد که هدف آن کمک به این خانواده های نیازمند است. خانواده هایی آبرومند و نیازمند که به شدت به این پوشش از کمک های غذایی و درمانی و ... نیاز دارند".

وی اشاره کرد: "این پروژه بخش از فعالیت های بشردوستانه و مستمری است که نمایندگی ما به شکل مستقیم برای حمایت از این خانواده های گرامی آن را مدیریت و حمایت می کند".

حجت الاسلام والمسلمین الموسوی از تلاش های مؤمنانی که در مشارکت در پروژه همبستگی اجتماعی با ارسال کمک های نقدی و غذائی خود استمرار و پشتکار داشتند و باعث حمایت مستمر از این خانواده ها شدند، تقدیر نمود.به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره