حمایت نمايندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در دیالی از تعدادی پژوهش درباب اندیشه و اعتقاد اسلامی

حمایت نمايندگی دفتر مرجع عالیقدر دام ظله در دیالی از تعدادی پژوهش درباب اندیشه و اعتقاد اسلامی11/2/2022نمایندگی مرجع عالیقدر دام ظله در استان دیالی/قزانیه و مندلی/مسجد و حسینیه الزهراء (سلام الله علیها) اقدام به حمایت و برگزاری سخنرانی های دینی درباره اندیشه و اعتقاد اسلامی و سیره و زندگی ائمه سلام الله علیهم اجمعین نمود. این اقدام در چارچوب فعالیت های این نمایندگی در عرصه تبلیغی، تبیینی و فرهنگی انجام شد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ عامر الجنابی گفت: "این سخنرانی ها و بحث های فکری با روش اعتقادی به منظور تبیین اعتقادات ما در اسلام ناب انجام شد که محصول فکری و اعتقادی برگرفته از پیامبر اعظم و اهل بیت ایشان صلی الله علیه وآله وسلم است".

وی افزود: "این سخنرانی ها و سمینارها و ... باید فضای بزرگی را برای پاسخگویی به سؤالات مطرح شده و اشکالاتی که بر آن وارد است ایجاد کند. ما با حجم قابل توجهی از فرهنگ بزرگ اسلامی مواجه هستیم که ائمه علیهم السلام در زندگی مبارک خود برای ما به یادگار گذاشته اند".

حجت الاسلام والمسلمین الجنابی همچنین اهمیت دروس و سخنرانی های ایدئولوژیک را در این دوران سخت از زندگی امت اسلامی تبیین نمود.به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره