دیدار مرجع عالیقدر دام ظله با خطیب حسینی اهل پاکستان سید شهنشاه النقوی و گروهی از زائران

دیدار مرجع عالیقدر دام ظله با خطیب حسینی اهل پاکستان سید شهنشاه النقوی و گروهی از زائران11/2/2022معظم له: گام نخست در تقوی مراقبت از محاسبه نفس روزانه برای گناهان کوچک و بزرگ است.

مرجع عالیقدر دام ظله با خطیب حسینی در جمهوری پاکستان حضرت علامه سید شهنشاه النقوی و گروهی از زائران عتبات عالیاتِ عراق که برای احیای شعائر دینی سفر کرده بودند دیدار نمود و برخی از توصیه ها و راهنمایی های پدرانه را ارائه نمود.

مرجع عالیقدر دام ظله در سخنان خود تأکید کردند که مؤمنان باید نهایت استفاده را از زیارت عتبات عالیات و از محضر ائمه اهل بیت علیهم السلام بکنند و تغییر مثبتی در رفتار و اخلاق خود و حرکت به سوی مراتب بالاتر و بهتر ایجاد کنند. ایشان اشاره کردند که تغییر یکی از نشانه های قبول زیارت است.

معظم له افزودند: قبول اعمال بر مدار تقواست همانطور که خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید:

(إِنَّمٰا يَتَقَبَّلُ اَللّٰهُ مِنَ اَلْمُتَّقِينَ) 

خدا، تنها از پرهیزگاران میپذیرد!

ایشان توضیح دادند گام اول در تقوا مراقبت انسان از محاسبه نفس روزانه برای هر گناه کوچک و بزرگ و هر رفتار و گفتاری است که در طول روز داشته و تلاش برای اصلاح اشتباهات خود قبل از خواب است.

علامه سید شهنشاه النقوی به سهم خود از مرجع عالیقدر دام ظله به خاطر اختصاص وقت ارزشمند خود به این گروه و ارائه پندها و توصیه های پدرانه تقدیر و تشکر نمود.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره