نماینده مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در کنفرانس "امناء الرسل" که برای بزرگداشت علامه سید مهدی الخرسان برگذار شد، شرکت کرد

نماینده مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در کنفرانس "امناء الرسل" که برای بزرگداشت علامه سید مهدی الخرسان برگذار شد، شرکت کرد18/10/2022


جناب آقای شیخ علی نجفی (دام تاییده) نماینده مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) و مدیر دفتر مرکزی ایشان در نجف اشرف در کنفرانس "امناء الرسل" که برای بزرگداشت محقق جلیل سید محمد مهدی الخرسان در مرقد مطهر امام علی (علیه السلام) برگذار شد، شرکت کردند.

ایشان در سخنان خود بیان کردند که حوزه علمیه در طول تاریخ فقهای بزرگ و محققان و ادبای بزرگی پرورش دادند که تاثیر بسزایی بر امت اسلام بر جای گذاشتند. ایشان افزودند: "آيت الله سید محمد مهدی خرسان (دام تسدیده) یکی از پایه های اصلی این بنای عظیم فقه بودند؛ از خداوند منان خواستاریم که تلاشهای گرانمایه ایشان را مورد قبول قرار دهد و توفیق ادامه این راه را به این موسسه محترم عطا کند و آن را در راه نشر آثار علمای گرانقدر موفق کند و آن را از توجهات امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) محروم نفرماید".

ایشان افزودند: "آيت الله محمد مهدی خرسان از علمای بزرگ حوزه علمیه در نجف اشرف هستند و آثار گرانسنگی تالیف و طلاب برزگی را تربیت کردند".

به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره