نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر شیخ نجفی (دام ظله) در دیالی خود را برای مشارکت در پیاده روی فاطمیه آماده می کند

نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر شیخ نجفی (دام ظله) در دیالی خود را برای مشارکت در پیاده روی فاطمیه آماده می کند11/10/2022


نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر شیخ نجفی (دام ظله) در استان دیالی/روستای السلام، خود را برای مشارکت در راهپیمایی ایام فاطمیه که قرار است در روزهای آینده و بر اساس روایت دوم شهادت حضرت فاطمه برگزار خواهد شد، آماده می کند.

شیخ هارون المحمدی در جمعی از مومنان بر اهیمت مشارکت در این راهپیمایی اسلامی و احیای مظلومیت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) تاکید کردند. قرار است این راهپیمایی از مقابل دفتر مرجع عالیقدر شیخ نجفی (دام ظله) آغاز و به سوی مرقد مطهر امیر مومنان (علیه السلام) در نجف اشرف پایان یابد. این راهپیمایی مبارک که بر اساس روایت دوم از شهادت حضرت فاطمه صورت خواهد گرفت، برای ادای احترام و تسلیت به مولای متقیان علی (علیه السلام) انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: "نمایندگی برنامه های دینی متنوعی را برای حضور در این واجب دینی مقدس تدارک دیده و ان شاء الله مانند سالهای گذشته با شور و شوق مضاعفی شرکت خواهد کرد".

جناب آقای محمدی شهادت سوزناک حضرت فاطمه زهرا را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه)، و مراجع عظام در نجف اشرف و سایر امت اسلام تسلیت گفتد.به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره