اقامه مجالس دینی و ذکر مصيبت امام (علیه السلام) توسط دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر (دام ظله) در بغداد

اقامه مجالس دینی و ذکر مصيبت امام (علیه السلام) توسط دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر (دام ظله) در بغداد23/4/2022دفتر نمایندگی مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در استان بغداد/السیدیه/ مسجد و حسینه اصحاب کسا -و در راستای فعالیتهای تبلیغاتی خود- مجالس دینی و ذکر مصایب امام (علیه السلام) در این ماه مبارک را اقامه کرده و این مجالس تحت اشراف این دفتر انجام گردید.

در این راستا شیخ عبدالرسول العطار -خلال خطبه دینی خود- بر اهمیت این شبهای مبارک تاکید کرده و فرمودند: این ایام مبارک همزمان با ذکر مصیبت جانکاه امام علی (علیه السلام) ایام بسیار مقدس است. در این ایام بود که ایادی ظلم و ستم امام بزرگوار را به شهادت رساند و ایشان با شهادتشان به فوز و نصرت عظیم نایل شدند.

وی خاطرنشان کرد: "نگاه و امعان نظر در این سیره مبارک که نظیر آن را در هیچ دوره ای از گذشته تاکنون مشاهده نشده بود، به ما نشان میدهد که صاحب این سیره الگوی عصمت و طهارت بودند که زمانه نتوانست نظیر آن را تکرار کند. امام بزرگوار نمونه والایی از انسانیت و بزرگمنشی به جامعه بشری تقدیم کردند.

جناب آقای العطار این مصیبت بزرگ و جانکاه را به ساحت مقدس امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) و مراجع عظام تقلید و امت اسلام تسلیت گفتند.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره