MÜBAREK RAMAZAN AYI TOPLANTILARINDAN Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin) seyyidler ailesinden seçkin alim ve fazilet sahiplerini, ilim havzasının çok değerli alimlerinden bir grubu ve fazilet sahibi müminleri kabul etti

MÜBAREK RAMAZAN AYI TOPLANTILARINDAN Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin) seyyidler ailesinden seçkin alim ve fazilet sahiplerini, ilim havzasının çok değerli alimlerinden bir grubu ve fazilet sahibi müminleri kabul etti26/3/2023Seyyidler ailesinden seçkin alim ve fazilet sahiplerini, ilim havzasının çok değerli alimlerden bir grubu ve fazilet sahibi  müminleri ayrı ayrı kabul etti.

Bu, kutsal Ramazan ayı boyunca her gün düzenlediği yıllık toplantılarının ardından sıra heyetleri Kabul etmeye geldi.

Sözlerinde İslam ümmeti gerçeği, mübarek Ramazan ayının önemi ve statüsünün yanı sıra medrese gerçeği ve Necef el Eşref’in statüsü ele alındı. Ayrıca toplantılarda, insan için dünya ve ahiret hayrına olan İslam'ın büyük fikirlerini yaymanın önemini vurguladı. Bu nedenle hoşgörülü ve erdemli insanlar, İslam ümmetinin İslam'a ve müminlere olan hizmetinin uzun ömürlü olması için dualarında Cenâb-ı Hakk'ı zikrettiklerinin önemini dile getirdi.