Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.), Basra'daki Heyeti vatandaşlar arasında kan bağışı kampanyasına sponsorluk yaptı

Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.), Basra'daki Heyeti vatandaşlar arasında kan bağışı kampanyasına sponsorluk yaptı28/2/2023


Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.),) Basra ili / Dir ilçesindeki heyeti vatandaşlar arasında kan bağışı kampanyasına sponsor oldu.

Dir ilçesinin her yerinden (130) dan fazla bağışçı, katılımın geniş olması için kan hastalıklarından ciddi şekilde muzdarip olan hastaları desteklemek için bu kampanyaya katıldı.

Şeyh Muthanna (Musenna) Al-Rubai şunları söyledi: “Basralı gençlerin ve erkeklerin bu büyük insani vazifeyi ilerletmek için gösterdikleri gayretleri bizler için büyük bir gurur kaynağı olmuştur.” Ve şöyle devam etti: "Her bir grup genç ve yetişkinin, ortak iyilik için fedakarlık, kardeşlik ve işbirliğinin en harika resimlerinden birini çizmek için bağış yapmaya koştuğunu görmekten gerçekten çok büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu hayırlı insani kampanyaya katılan herkese başarı ve hayırlarının giderek artması ve hayatlarında muvaffak olmaları için dua ediyoruz. Dedi. 
NECEF TELEGRAM KANALINA KAYDOL


GÖNDER
YAZDIR
KAYDET