Büyük dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Suriye halkına yönelik lojistik destek çalışmalarından haberdar oldu

Büyük dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Suriye halkına yönelik lojistik destek çalışmalarından haberdar oldu1/3/2023“Müminlerin ve Irak evlatlarının bütün ahlaki değerleriyle Suriye halkının yanındayız...”

Büyük dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.) mübarek makamının heyetini, beraberindeki işçi heyetlerini ve tüm illerden Suriye halkına lojistik destek veren kalabalık bir grubu kabul etti.

Suriye halkına destek sağlamak için yürütülen büyük halk çabaları hakkında Büyük dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’ye (Allah onun ömrünü uzun etsin.)  bilgi verildi. Deprem çilesini aşmak için dağıtım sürecinde karşılaştıkları engelleri ve sorunları da öğrendi.

Büyük dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.), yaptığı konuşmada, Suriye halkının bu çetin sınavında yanında yer almanızın Irak halkının ahlakının ve Arapların özgün niteliklerinin bir parçası olduğunu vurguladı.

Büyük dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.): “İnşallah önümüzdeki günlerde Suriye'nin muhtelif illerine ulaşarak mağdur Suriye halkına yardım ulaştırmak için sorunlar ve engeller aşılacaktır.” Dedi.
NECEF TELEGRAM KANALINA KAYDOL


GÖNDER
YAZDIR
KAYDET