Ayetullah el-Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi'nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) bürosunun temsilcisi (Şeyh Ahmed el-Abudi) Basra'da bazı gençleri evlendirmek için bazı girişimlerde bulundu

Ayetullah el-Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi'nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) bürosunun temsilcisi (Şeyh Ahmed el-Abudi) Basra'da bazı gençleri evlendirmek için bazı girişimlerde bulundu12/2/2022Ayetullah el-Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi'nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) bürosunun temsilcisi Basra'da bazı gençleri evlendirmek için bu harika girişimin bir sonucu olarak hazır yatak odası bulunanlara maddi ve eşya yardımda bulundu. Bu yardım, sosyal meselelere odaklanmanın bir parçasıdır.

Şeyh Ahmed el-Abudi, “Bu girişim, özellikle evlenmeye hazır olan ve bununla ilgili tüm çalışmaları yapmış olan gençler için gerçekten bir destektir. Umuyoruz ki, önümüzdeki günlerde bu tür büyük insani amelleri, elimizden geldiğince çok kişiyi kapsayacak ve bu yönde daha çok şeyler sunacak şekilde genişleteceğiz” dedi. Devam ederek şunları söyledi:

"Temsilcilerin bu tür insani yardım programları var ve önümüzdeki günlerde bu tür eylemleri hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde sunabileceğimizi umuyoruz." El-Abudi, tüm bu insani programları temsil eden, bu mezhepte çalışan ve hayır işleri yapanlara şükranlarını dile getirdi.
NECEF TELEGRAM KANALINA KAYDOL


GÖNDER
YAZDIR
KAYDET